Lindab Seamline - STRECHY - MP DUAL s.r.o - Vranov nad Topľou

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Produkty > LINDAB > Strešná krytina
Lindab Seamline
Exkluzívna falcovaná krytina
Falcovaná krytina Lindab Seamline je rokmi preverený spôsob zsatrešnia, vhodný najmä do horských oblastí a do miest so sťaženými povetrenostnými podmienkami (napr. exponované fasády, náveterné strešné plochy), na strešné konštrukcie s malým sklonom (manzardy, vikiere a pod.) alebo ako doplnok pre skladané krytiny

Princíp falcovanej krytiny Lindab Seamline spočíva v súvislých oceľových pásoch kladených od odkvapu k hrebeňu, spojených dvojitou stojatou drážkou (falcom). Takéto spojenie zabezpečuje nepriepustnosť spoja a to aj v prípade snehovej pokrývky.Základnou surovinou pre falcovanú krytinu Lindab Seamline je švédsky predlakovaný oceľový plech PLX o šírke 670 mm alebo FOP-CO o šírke 613 mm. Ide o celkom unikátny materiál, vyznačujúci sa vysokou životnosťou, stálofarebnosťou, vynikajúcou tvárnosťou a spracovateľnosťou. Použitá jemnozrnná oceľ je obzvlášť dobre tvárna aj napriek tomu, že hrúbka plechu je 0,6 mm. Oceľový plech PLX je doplnený extrémne odolným a bezúdržbovým systémom povrchovej úpravy Elite, ktorá zaručuje najvyššiu ochranu proti korózií, vynikajúcu farebnú stálosť a vysokú odolnosť voči poškriabaniu. Pre menej náročných zákazníkov je v ponuke oceľlový plech pod označením FOP-CO, v hrúbke 0,5 mm a povrchovej úprave Lindab Classic alebo Classic Matný.

Moderná krytiná Lindab Seamline nevyžaduje natieranie ani inú údržbu po dobu najmenej 50 rokov ani v drsných snehových a poveternostných podmienkach alebo agresívnom prostredí veľkomesta.

Výhody strešnej krytiny Lindab Seamline:

1. Použitie pre nízke sklony (od 5°)
2. Jednoduchý, elegantný a moderný tvar
3. Nízka hmotnosť krytiny
4. Široké možnosti použitia - horské, historické, moderné budovy
5. Dvojitá stojatá drážka zabezpečuje nepriepustnosť spoja
6. Krytina je vhodná na zložité tvary a detaily strechy
7. Absolútna bezúdržbovosť krytiny
8. Vysoká trvanlivosť a životnosť = švédsky plech
9. Písomná záruka až 30 rokov (pri prevedení Elite)
10. Široká farebná škála
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky