Lindab SRP Click - STRECHY - MP DUAL s.r.o - Vranov nad Topľou

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Produkty > LINDAB > Strešná krytina
Lindab CLICK SRP
Strešná krytina Lindab Click SRP si vďaka svojmu modernému vzhľadu a bezúdržbovej forme získala obľubu najmä na moderných mestských stavbách. Vychádza z tvaru falcovanej strešnej krytiny a jej elegantný vzhľad, veľký výber farieb, dlhá životnosť a nulová údržba ju predurčujú na široké využitie. Bez ohľadu na ráz budovy, na ktorú krytinu montujete, získate kvalitnú a odolnú strechu na niekoľko desiatok rokov.

Výhody strešnej krytiny Lindab Click 

Strešná krytina Lindab Click SRP je vyrábaná v dvoch rozmeroch výšky stojatého zámku a to 25 a 38 mm. Okrem toho je v ponuke aj Lindab Click s označením Dn. Ten je vybavený dvoma radmi prelisov po celej svojej dĺžke, vďaka čomu je krytina pevnejšia.

Materiál, ktorý sa používa pri výrobe tejto elegantnej strešnej krytiny je vysokokvalitný švédsky oceľový plech, s vrstvou zinku 275 g/m2. Jeho povrch je ošetrený povrchovou úpravou Classic lesklý s 25 mikrónovou farebnou úpravou, Classic matný, s 30 mikrónovou farebnou úpravou a 15 ročnou zárukou. Pre náročnejších ponúkame prevedenie Elite s 50 mikrónovou povrchovou úpravou a 30 - ročnou zárukou, alebo povrchovú úpravu materiálu Premium s garantovanou zárukou 20 rokov.Štýlová a odolná
 
 
Vyrobená z kvalitného švédskeho plechu
Bez viditeľných kotviacich skrutiek

 
 
Aplikácia na strecha je možná už od sklonu 7°
Nízka hmotnosť (5kg/m2) nezaťažuje krovy

Je vhodná na rekonštrukciu, novostavby a tiež fasády


Rýchla a jednoduchá montáž
Písomná záruka 15 - 30 rokov (v závislosti od povrchovej úprav)
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky